Pinpongový stůl ze šesti samostatných dílů volitelných rozměrů a barevPinpongový stůl ze šesti samostatných dílů volitelných rozměrů a barev Jeden z typů lavičky zkládající se ze tří samostatných dílů volitelných barevJeden z typů lavičky zkládající se ze tří samostatných dílů volitelných barev »Miska«  pod svody s typizovanou kanálovou vpustí"Miska" pod svody s typizovanou kanálovou vpustí Tři jednodílné segmentové kolostavy složené v kruhuTři jednodílné segmentové kolostavy složené v kruhu

Návrhy, modely a výroba drobných architektonických prvků a doplňků

Hlavní náplní dílny je navrhování a výroba drobných architektonických doplňků jako jsou např. odpočinkové stoly a lavičky, odpadkové koše a sloupky, kolostavy, speciální tvarovky (misky pod svody) apod. Navrhujeme a vyrábíme ucelené série tvarově a materiálově sladěných prvků, které dotvářejí rozličná místa ve městech, obcích, sportovištích a na různých veřejných a odpočinkových místech. Smyslem našeho snažení je dotvořit a po estetické i funkční stránce vylepšit místo pro lidi. Veřejná místa pro odpočinek, pro sport, na historická náměstí i na místa s moderní zástavbou apod.

Snažíme se výrobky navrhovat pro ten daný účel, aby splňovaly maximální nároky na provedení, tvarovou jednoduchost, nenáročnou montáž a předně kladně dotvářeli estetičnost místa pro které jsou určené.

součástí některých výrobků jsou i dřevěné a kovové prvky, které navrhujeme a vyrábíme také v našich dílnách (zámečnická a truhlářská)

Ne všechny tyto výrobky jsou odlitky či výdusky různých směsí. Spolupracujeme také s kamenolomem a kameníky, kteří podle našich návrhů a modelů sekají některé architektonické prvky ze žuly, na zakázku i z pískovce nebo Rakouského vápence.

©2007 Lukáš a Vojtěch Krajíčkovi