Vážený zákazníku,

rádi bychom Vám touto formou nabídli možnost se vyjádřit, požádat o stručné hodnocení naší práce. Váš názor může být velmi užitečný pro nás i pro další zákazníky. Podělte se s nimi o Vaše zkušenosti a připomínky.

Komentář se zobrazí níže v knize hodnocení.

Smajlíci Vložit :-) Vložit ;-) Vložit :-D Vložit :-| Vložit :-S Vložit :-( Vložit :-? Vložit :-! Vložit <3


27. 5. 2015   5.20:11
Jméno: Johnd548
Vzkaz: Hello to all, the contents existing at this site are in fact remarkable for people knowledge, well, keep up the nice work fellows. egadgkcdebbk

3. 5. 2012   9.09:46
Jméno: Jiří z Vlastkovca
Vzkaz: Z té firmy vyzařuje taková klidná síla, práce plyne, pod odborným a laskavým dohledem pana stavitele, ke zdárným koncům, jen ta účetní je trochu nervní, ale asi se jí není co divit, toto zaměření na kulturní dědictví ne vždy přináší adekvátní finanční ocenění. Jen dál...

17. 4. 2012   11.45:23
Jméno: barka
Vzkaz: lidsky citlivě! krásná práce :)

8. 3. 2012   9.49:01
Jméno: MgA. Tomáš Tichý
Vzkaz: Píši jménem Řk farností telčského děkanství, kde administruji a dozoruji vybrané stavební akce. Spolupráce v r. 2011: kostel sv. Ondřeje a P. Marie ve Starém Hobzí - Obnova středověkého krovu a zastřešení I. etapa, kostel sv. J. Křtitle v Č. Rudolci - Osušení obvodového zdiva, kostel sv. Linharta v Lidéřovicích - Konzervace střešního šindele.  
S vaší prací jsme velmi spokojeni, ceníme si vysoké úrovně a široké řemesné nabídky. Spokojeni jsme s přípravou podkladů pro realizaci akcí. Práce byly vždy dokončeny v požadovaném termínu.

8. 3. 2012   9.33:13
Jméno: Alena Kováříková
Vzkaz: Farnosti úzce spolupacují se Stavební hutí při opravě různých objektů, které jsou památkově chráněné. Firma provedla pěknou a kvalitní práci při obnově střech na faře v Nové Bystřici, kde opravovala krov a pokládala tašky  a kostela Nejsvětější Trojice v Jindřichově Hradci, kde také opravovala krov a falcovala měděný plech. V  kostele v Blažejově zhotovila dřevěný strop i se stropními malbami na štuku. Na faře v Jindřichově Hradci zabudovala kopie dřevěných oken.

Další strany: 1 2

©2007 Lukáš a Vojtěch Krajíčkovi